Współpracując z szerokim gronem dostawców i klientów prowadzimy również działalność w zakresie „upłynniania” zbędnych stanów magazynowych.

 

Zdajemy sobie sprawę, że wiele elementów zakupionych do produkcji z wysokimi minimalnymi ilościami zamówieniowymi (MOQ) zostaje na magazynach po zakończeniu kontraktów. Oferujemy więc Państwa zbędne elementy innym producentom, a Państwu możliwość „wglądu” w stany magazynowe innych producentów. Nasza usługa jest szczególnie istotna dla producentów wszelkiego rodzaju wiązek kablowych oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

 

Dzięki nam możecie Państwo znaleźć odpowiedni produkt samodzielnie lub nasi specjaliści znajdą go lub dobiorą odpowiednią alternatywę przedstawiając Państwu jego karty katalogowe do akceptacji. Wierzymy, że taka usługa pomoże Państwu zdecydowanie obniżyć koszty produkcji oraz zminimalizować ilości konieczne do zakupu i ich czas dostawy. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza przy produkcji krótkich serii lub partii testowych. A to szczególnie istotne dla Państwa Klientów.

 

Sprawdź magazyn »

UNIKAlnY

MAGAZYN

43-600 Jaworzno

biuro@numer1.com

tel. 601 686 371